ما به کسانی که در اینستاگرام کالا یا خدمتی را به فروش می رسانند(فروشندگان اینستاگرامی) ، یک وب سایت می دهیم؛ شما در این وب سایت می توانید خود را معرفی کنید و محصولات خود را قرار دهید؛ مشتریان شما می توانند از فروشگاه اختصاصی شما خرید کنند و مبلغ را به صورت “آنلاین” با کارت های بانکی یا به صورت “پرداخت درب منزل” پرداخت نمایند.
شما یک پنل مدیریتی دارید که می توانید سفارشات خود را مشاهده و اقدام به ارسال نمایید. همچنین امکان مشاهده تمامی گزارشات فروش، مالی و غیره را نیز دارید.

🎗️ به جای اینکه میلیون ها تومان خرج طراحی سایت کنید می توانید از امکانات ما با هزینه ای اندک استفاده نمایید و درگیر پشتیبانی فنی و مسایل دیگر سایت نشوید،شما فقط به فروشتان فکر کنید باقی کارها را به ما بسپارید.(البته ما طراحی سایت نیر انجام می دهیم و با سایت مشکلی نداریم ولی برای کسب و کارهای کوچک برای شروع اینستامارکت را پیشنهاد می دهیم و اگر فروشتان بیشتر شد به فکر طراحی سایت اختصاصی برای خود باشبد.)

📌به نام فروشگاه شما یک لینک اختصاصی تولید می شود که شامل نام فروشگاه شما است و شما می توانید با درج این لینک در بخش بیوی صفحه اینستاگرام خود از مشتریان خود بخواهید با کلیک بر این لینک به فروشگاه شما رفته و محصولات را از آنجا سفارش دهند.

🛒 نمونه فروشگاه به همراه لینک اختصاصی :

inmrk.ir/dibacharmin/shop