معرفی چندین ایده تبلیغات برای کسب و کار

تبلیغات برای کسب و کار

همه ی ما می دانیم پس از راه اندازی کسب و کار برای پیشرفت و موفقیت در کسب و کارمان باید به دنبال یک فرصت جدید برای پیدا کردن ایده تبلیغات برای کسب و کار خودمان باشیم.
از این رو به شما پیشنهاد می دهیم چندین ایده تبلیغات برای کسب و کار که در این مقاله ارائه شده است را مطالعه نمایید.

معرفی چندین ایده تبلیغات برای کسب و کار

همان طور که می دانید در سال های اخیر کارآفرینان امروزی گزینه های بیشتری نسبت به گذشته برای تبلیغات کسب و کارهای کوچک خود در اختیار دارند و می توانند از آن ها برای بازدهی بیشتر کسب و کار خود استفاده نمایند.
در این بخش به معرفی چندین ایده تبلیغات برای کسب و کار به خصوص کسب و کارهای کوچک می پردازیم.

  • ایده‌های تبلیغات سنتی
  • ایده‌های تبلیغات آنلاین
  • ایده‌های تبلیغات رسانه‌های اجتماعی
  • ایده‌های تبلیغاتی در فضای باز

ایده‌های تبلیغات سنتی

تبلیغات به روش سنتی در گذشته به وفور استفاده می شده اما در سال های اخیر با توجه به هزینه بر بودن آن ها از روش های نوین و جایگزین استفاده می شود.
در ادامه چند مورد از تبلیغات سنتی را توضیح می دهیم:
تبلیغات تلویزیونی: تبلیغات تلویزیونی در شبکه های ملی یک قالب تبلیغاتی سنتی هستند که بنابر بودجه تان می توانید از آن ها استفاده نمایید. 
مجله تبلیغاتی: تبلیغات مجله یک قالب عالی برای مشاغل ارائه می دهد که تأکید زیادی بر روی تصاویر دارد. مجلات تجاری برای مشاغلی که به دنبال بازاریابی صنایع خاص هستند، با ارزش است.
حامی مسابقات تلویزیونی و رادیویی: یکی از راه‌های انتقال پیام شما به شنوندگان رادیویی، حمایت از یک مسابقه است. یکی از محصولات خود را به عنوان یک جایزه پیشنهاد دهید یا یک جایزه ویژه را که شما حامی مالی آن هستید، اهدا کنید.

ایده‌های تبلیغات آنلاین

تبلیغات آنلاین در دهه ی اخیر از استقبال خوبی برخوردار بوده است و صاحبان شاغل کوچک و بزرگ به وفور از آن ها برای پیشبرد مقاصد کاری استفاده می کنند.
در ادامه چند مورد از تبلیغات آنلاین را نام میبریم:
تنظیم صفحه Google My Business: گوگل اطلاعات مربوط به مشاغل محلی را مستقیماً از لیست “Google برای کسب و کار من” جمع می کند. این لیست رایگان است. نام شرکت ، وب سایت و ساعت های کاری خود را اضافه کنید تا راحت تر در جستجوی آنلاین دیده شوید.
لیست خود را با تصاویر جذاب و چشمگیر پر کنید تا بتوانید کلیک صفحه تان را بالا ببرید.
خرید تبلیغات جستجو: گوگل ادوردز یا Bing Ads خریدارانی را که به طور فعال در جستجوی موارد خاص هستند، به ارمغان می آورد. این ترفند به ویژگی کسب و کار شما کمک می کند چرا که این افراد وقتی به جستجوی عبارات مرتبط با شما می پردازند، نام شما را در گوگل می بینند.
استفاده از تبلیغات بنری: تبلیغات آنلاین متمرکز بصری، مانند تبلیغات نمایش بنر یا تبلیغات خیابانی ایجاد کنید و سپس آن ها را در سایت های مربوط به شغل خود قرار دهید. این نوع تبلیغ معمولاً با گرافیک و نوع طراحی بنر ارتباط مستقیمی دارد پس سعی کنید از طراحی های زیبا و جذاب استفاده نمایید.
اسپانسر یک مسابقه آنلاین شدن: برخی از کسب و کارهای آنلاین، هدایای تبلیغاتی یا مسابقات مشابه را به پیروان خود ارائه می دهند. برای جلب توجه مشاغل خود، محصول خود را پیشنهاد دهید یا یک جایزه ویژه را با هدف گذاری تبلیغ کسب و کار خود اهدا کنید.

ایده‌های تبلیغات رسانه‌های اجتماعی

رسانه‌های اجتماعی نقش بسیار مهمی را در موفقیت کسب و کارها ایفا کرده اند و بسیاری از کسب و کارهای کوچک با استفاده از این پلتفرم توانسته اند موفقیت های چشمگیری به دست آورند.
در ادامه چند مورد از آن ها را نام می بریم:
تبلیغات در فیسبوک: فیسبوک با بیش از 1.4 میلیارد کاربر روزانه محبوب ترین پلتفرم رسانه‌های اجتماعی است. گزینه های تبلیغات کسب و کارهای کوچک در فیسبوک از زیر 10 دلار شروع می شود. اگرچه برای نتایج بزرگ باید بیش از 10 دلار هزینه کنید، نکته این است که کمپین های تبلیغاتی در فیسبوک می توانند با بودجه اندکی متناسب باشند.
تبلیغات ویدیویی YouTube: یوتیوب گزینه هایی برای تبلیغات ویدیویی کوتاه که قبل از فیلم در سایت و برنامه پخش می شود، ارائه می دهد. حتی با هزینه کمتری، می توانید محتوای ویدئویی عالی ایجاد کنید و آن را بهینه کنید یا برای دیدن بیشتر آن را تقویت کنید. این گزینه خوبی برای مشاغل خدماتی با محتوای اطلاعاتی و تبلیغات کسب و کارهای کوچک است، زیرا فیلم های “آموزشی و سرگرمی” دومین گروه تماشای YouTube هستند.
اشتراک پست های اجتماعی در پلتفرم های مختلف: سیستم عامل های رسانه‌های اجتماعی از جمله توییتر، اینستاگرام و پینترست همه گزینه های تبلیغاتی را برای افزایش بازدید از پست ها ارائه می دهند. این گزینه ها می توانند تعاملات را شروع کنند و منجر به اشتراک گذاری بیشتر مطالب شما به طور طبیعی شوند.
استفاده از یک کمپین با اینفلونسرها: بازدهی تبلیغات کسب و کارهای کوچک با اینفلوئنسرها خیلی بالاتر از بقیه موارد می باشد.

ایده‌های تبلیغاتی در فضای باز

در فضاهای باز می توانید از موارد ذیل استفاده نمایید:
استفاده از بیلبوردهای انسانی: برای جلب توجه به مشاغل خود یک بیلبورد انسانی یا یک سرویس اسپینر استخدام نمایید.
تبلیغات بیلبوردی خلاقانه: برای تبلیغات کسب و کارهای کوچک در مقابل مشتریان محلی، می توانید یک بیلبورد محلی خریداری کنید. این امر به ویژه برای مشاغل مربوط به رستوران ها یا فروشگاه های زنجیره ای مناسب است. توجه داشته باشید باید خلاقیت در بیلبوردها به نحوی باشد که در ذهن بیننده بماند و با دیدن لوگو و رنگ خاص بیلبورد کسب و کار شما را تداعی کند.
تبلیغ در مکان های غیرمتعارف: برای موفقیت در بازار رقابتی بهتر است با تیم های جوان برای تبلیغات خود مشاوره بگیریم. از این رو تبلیغات فیزیکی را در نقاط غیرمعمول در نظر بگیرید. این می تواند شامل تبلیغات داخل آسانسور یا پله برقی های نزدیک باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *